نمایش 1–12 از 13 نتیجه

دستگاه جوش آرگون گام الکتریک

نحوه کار با دستگاه جوش آرگون به دو صورت قابل اجرا می باشد و این دستگاه در دو نوع DC و AC در بازار موجود است. تفاوت جوشکاری آرگون DC با جوشکاری AC در این است که در جوشکاری آرگون DC جوشکار می تواند تمام فلز ها از قبیل استیل آهن و چدن به جز مس و آلومینیوم را جوشکاری کند.

اما در حالت ac جوشکار فقط می تواند فلز، آلومینیوم و مس را به یکدیگر جوش دهد و نمی تواند فلز های دیگر را جوشکاری کند. جوشکاری آرگون همان جوشکاری قوس تنگستن و تحت پوشش گاز محافظ می باشد.  این نوع یکی از بهترین روش ها در صنایع مختلف می باشد که اکثر صنایع مانند پتروشیمی، نظامی ،دریایی ،هوایی و نیروگاه های برق از این روش استفاده می کنند در ایران این نوع روش بیشتر با نام جوشکاری آرگون شناخته می‌شود.

گاز آرگون در این فرآیند حضور دارد و مانع از ورود اکسیژن در محل جوشکاری می‌شود و بنابراین از اکسید شدن محیط جوش خورده جلوگیری می شود. با استفاده از این فرآیند میتوان فلزات سخت و غیر سخت، آهنی و غیر آهنی را در هر ضخامتی جوشکاری کرد. با استفاده از این روش می توانید صفحات نازک و ظریف مانند آلومینیومی تا لوله های تحت فشار را جوش دهید. در این روش حوزه حوضچه جوش کاملا آشکار و قابل مشاهده است و از سیم جوش به عنوان فلز پرکننده استفاده می شود و شبیه جوشکاری معمولی با اشعه اکسی استیلن در جوش تغذیه می شود و جزو پرطرفدار ترین دستگاه های جوش کاری موجود در بازار می باشد؛ چرا که این نوع جوشکاری بسیار آسان بوده و به سرعت می توانید قطعات بسیار زیادی را به یکدیگر جوش دهید.

 انواع دستگاه جوش آرگون گام الکتریک

یکی از بهترین تولید کنندگان دستگاه جوش آرگون شرکت گام الکتریک می باشد که به تولید انواع دستگاه ها در آمپرهای مختلف به صورت تک فاز و سه فاز پرداخته است.

این شرکت انواع دستگاه های جوش در آن در آمپرهای مختلف را تولید کرده و به بازار عرضه می کند و شما می توانید متناسب با نیاز خود هر کدام یکی از دستگاه جوش گام الکتریک را تهیه کرده و از آنها استفاده کنید

خرید دستگاه جوش آرگون گام الکتریک

برای خرید دستگاه جوش آرگون گام الکتریک بهتر است اطلاعات لازم راجع به نیاز خود و دستگاهی که می‌خواهد خریداری کنید کسب کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را  داشته باشید. برای راهنمایی بهتر در این زمینه ما دستگاه های جوش آرگون متناسب با مشاغل را معرفی مکنیم. یکی از مهم ترین کارکرد های دستگاه جوش آرگون در جوشکاری سرسیلندر است. در بین دستگاه های جوش acdc دستگاه جوش آرگون digi tig 230 آب خنک بهترین گزینه است. این دستگاه 320 آمپر بوده و نیاز به برق سه فاز دارد. ما در این مقاله سعی کردیم تا تمام اطلاعات کافی را در این زمینه به شما آموزش دهیم تا با استفاده از این اطلاعات یک  خرید متناسب با زمینه شغلی و کاربری مورد نظر داشته باشید.

مشخصات فنی دستگاه جوش آرگون گام الکتریک

اگر قصد خرید این دستگاه ها  را دارید حتما به این نکته توجه کنید که دستگاه های جوش مختلف متناسب با نیازهای مختلف صنایع کارخانه ها و صنعتگران تولید می‌شوند و تنوع بالایی در دستگاه های جوش وجود دارد به همین دلیل بهتر است ابتدا این سوال را از خود بپرسید که در چه زمینه ای می خواهد از این دستگاه جوش استفاده کنید و سپس دستگاه جوش مورد نیاز خود را برای رفع مشکلات خود خریداری کنید

این دستگاه ها نیز مانند سایر ابزار آلات صنعتی به صورت با تنوع بالا و به صورت گسترده تولید می شوند و آمپر تک فاز و سه فاز بودن آب و هوا و غیره نکاتی هستند که باید هنگام خرید دستگاه جوش آرگون مناسب به آنها توجه کنید

 قیمت دستگاه جوش آرگون گام الکتریک

قیمت دستگاه جوش آرگون گام الکتریک به قابلیت ها و مدل محصول بستگی دارد. شرکت گام الکتریک محصولات خود را در قیمت های متنوع با ویژگی های مختلف تولید کرده است. برای اطلاع از قیمت های محصول میتوانید به بخش محصولات سایت ما مراجعه کنید تا با قیمت دستگاه ها بیشتر آشنا شوید. در حالت کلی این دستگاه های جوش در قیمت های ۱۴ میلیون تومان تا ۱۵۴ میلیون تومان میلیون تومان در بازار موجود هستند.

قیمت دستگاه جوش آرگون کوچک

قیمت دستگاه جوش آرگون کوچک به فاکتور آمپر و نوع جوشکاری dc و یا acdc بستگی دارد. mini tig201 acdc کوچک ترین دستگاه جوش آرگون از نوع acdc  است که مناسبی دارد. easy tig 251 dc  نیز ارزان ترین دستگاه جوش آرگون dc است. در حالت کلی برای اطلاع از قیمت این دستگاه ها میتوانید به قسمت بالای صفحه رفته و از قیمت و دیگر اطلاعات فنی دستگاه ها مطلع شوید.

قیمت دستگاه جوش آرگون صنعتی

برای اطلاع از قیمت دستگاه جوش آرگون صنعتی ابتدا لازم است نسبت به نوع کاربری که برای دستگاه در نظر گرفته اید کاملا آگاه باشید. این که دستگاه مورد نظر شما جوشکاری acdc  را ساپورت کند یا نه فاکتور بسیار مهمی است. اگر قصد جوشکاری فلز آلومینیوم را دارید لازم است تا قیمت دستگاه های acdc  را بررسی نمایید. در غیر این صورت دستگاه های جوشکاری dc میتوانند جوابگوی کار شما باشند. گام الکتریک یکی از پیشتاز ترین برند های تولید این دستگاه های صنعتی است. شرکت های مهم خودرو سازی از جمله شرکت ایران خودرو، سایپا، زامیاد، و دیگر شرکت های مهم کاربری این نوع از دستگاه ها را تایید کرده و مشتریان وفادار ما در گام الکتریک هستند.

مدل های دستگاه جوش آرگون گام الکتریک

برای مثال دستگاه جوش آرگون گام الکتریک مدل جوشا 250 آمپر EASY TIG 251 DC  دارای قیمت ۱۴ و نیم میلیون تومان بوده که حداکثر جریان جوشکاری توسط این دستگاه ۲۵۰ آمپر می باشد. برق مورد نیاز آن تک فاز است و وزنی در حدود ۱۰ کیلوگرم دارد و از نظر کارایی نیز بسیار به صرفه و مناسب کارهای معمولی می باشد و از آن می‌توانید برای کارهای صنعتی و عمومی معمولی استفاده کنید.

دستگاه های گران قیمت تر مانند دستگاه جوش آرگون سه فاز ۴۰۰ آمپر مدل DIGI TIG 402 AC/DC آب خنک بیشتر در صنعت لوله سازی و کارهای صنعتی بزرگ کاربرد دارند. این دستگاه 400 آمپر قدرت داشته و جریان آن سه فاز است و قیمت آن در حدود 154 میلیون تومان است. برای استفاده معمولی بهتر است از دستگاه های با قیمت بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان استفاده کنید چرا که این دستگاه ها متناسب با کاربرد های معمولی بوده و برای افرادی که نمی خواهند در کاربردهای صنعتی و بزرگ از این دستگاه استفاده کنند بسیار مناسب می باشد.

آموزش جوشکاری آرگون

یادگیری جوشکاری آرگون میتواند شرایط شما را در بازار کار کاملا متحول کند. همون طور که در قسمت بالا گفته شد، جوشکاری آرگون در برخی موارد در مناطق عملیاتی صورت میگیرد، همین امر موجب میشود تا برای جوشکاری تخصصی آرگون حقوق و مزایای بالایی در نظر گرفته شود.

آماده سازی قطعات یکی از مهم ترین بخش های جوشکاری آرگون است. آماده سازی قطعات فلزی به نوع فلز بستگی دارد. تشخیص برخی از فلزها به روش های کارگاهی صورت میگیرد. استفاده درست و کاربردی از انواع وسایل اندازه گیری برای کمیت طول و زاویه، وسایل انتقال اندازه و وسایل علامت گذاری قطعات از دیگر مواردی هستند که لازم است در یادگیری جوشکاری آرگون استفاده شود.

از دیگر مراحل مهم آماده سازی قطعات فلزی برای کار با این دستگاه ها آشنایی با فرایند های مختلف صاف سازی فلزات و انواع سوهان هاست.

گام الکتریک به عنوان شرکتی دانش بنیان توانسته است با تولید دستگاه های استاندارد تا حد زیادی کار با این دستگاه ها را به استاندارد های جهانی نزدیک نماید.