نمایش 1–12 از 19 نتیجه

دستگاه جوش co2

دستگاه جوش co2 عنوانی است که در این بخش مورد بررسی قرار خواهیم داد. دستگاه جوش ابزاری کاربردی در صنعت های مختلف است که توسط برندهای مختلف و در مدل ها و انواع کاربری تولید میشود. این دستگاه یکی از پرکاربرد ترین دستگاه جوش های تولید شده، است که در آمپرهای مختلف تولید میشود. کارخانه های تولیدی و صنایع، مهم ترین کاربران این نوع از دستگاه جوش هستند. خودروسازی ها، شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع تولید لوازم خانگی از جمله این صنایع هستند.

این محصول یکی از پرطرفدارترین دستگاه جوش های موجود در بازار است. چرا که جوشکاری با این دستگاه با سرعت بیشتری انجام میشود. افراد حرفه ای که با این دستگاه سر و کار دارند میدانند که دلیل سرعت بالا در جوشکاری با این دستگاه این است که از الکترودی استفاده میشود که دائما در حال تغذیه شدن است. در ادامه قصد داریم تا دسته بندی های مختلف این محصول را از نظر تک و فاز و سه فاز و آمپرهای مختلف مورد بررسی قرار دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ادامه مقاله همراه شوید.

انواع دستگاه جوش co2

شرکت گام الکتریک به عنوان یکی از مهم ترین تولید کنندگان دستگاه جوش است. این برند توانسته است انواع مختلف این ابزار را در آمپر های مختلف تولید کند. دستگاه جوش co2 در دو نوع تک فاز و سه فاز تولید میشود که هر یک کاربردهای مختلفی در صنعت دارند. از دیگر فاکتور های دسته بندی دستگاه جوش میتوان به میزان آمپر اشاره کرد. این محصول به صورت 600 آمپری، 500 آمپری، 450 آمپری و…. تولید میشود. آب خنک یا هوا خنک بودن دستگاه نیز از دیگر فاکتور های دسته بندی این محصول است که شما عزیزان میتوانید با توجه به کاربری که در نظر دارید دستگاه مورد نیاز خود تهیه نمایید.

خرید دستگاه جوش co2 گام الکتریک

برای خرید هر محصولی ابتدا لازم است تا اطلاعات کافی در رابطه با نوع کاربری محصول کسب نمایید. در خرید دستگاه جوش co2 این امر از حساسیت بالاتری برخوردار است. نوع کاربری این محصول به گونه ای است که لازم است متناسب با نیاز مورد نظر خریداری شود. همان طور که در قسمت بالا گفته شد، دستگاه جوش co2 در انواع مختلفی تولید میشود. در انتخاب این محصول زمینه شغلی و کاربری محصول را حتما در نظر بگیرید. ما در گام مارکت در تلاشیم تا هر آنچه را که صنعتگران عزیز نیاز دارند را فراهم کنیم تا خریدی مطمئن را تجربه کنند. برای خرید این دستگاه به صفحه محصولات رفته و همه محصولات را به همراه مشخصات فنی و قیمت، مشاهده نمایید.

مشخصات فنی دستگاه جوش co2

اگر قصد خرید دستگاه جوش دارید این نکته را در نظر داشته باشید که ابزارهای صنعتی متناسب با نیاز صنایع، کارخانه ها و صنعتگران تولید میشوند. پس با تنوع محصول بالایی رو به رو خواهید شد. در نتیجه لازم است ابتدا زمینه کاری خود را به خوبی بشناسید و در جهت رفع نیاز های خود خرید کنید. مشخصات فنی دستگاه جوش co2 نیز به گستردگی دیگر ابزارآلات صنعتی است. میزان آمپر مورد نیاز، تک فاز یا سه فاز بودن محصول، هوا خنک یا آب خنک بودن دستگاه جوش از جمله مواردی هستند که لازم است در هنگام خرید در نظر داشته باشید.

قیمت دستگاه جوش co2

قیمت دستگاه جوش co2 به قابلیت ها و نوع طراحی این محصول بستگی دارد. شرکت گام الکتریک محصولات خود را در انواع مختلفی تولید میکند.

نمایندگی گام الکتریک