مشاهده همه 6 نتیجه

دستگاه برش CNC

در این بخش قصد داریم تا دستگاه برش CNC را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار دهیم. نرم افزار کنترلر و سیستم کنترل ارتفاع یکی از مهم ترین ویژگی های این دستگاه است و وظیفه آن دریافت اطلاعات و فایلهای مورد نظر برای برش و حفر به صورت منطم و دقیق می باشد. با استفاده از نرم افزار کنترلر در این دستگاه ها برای برش ها نیازی به دخالت انسان نمی باشد.

انواع دستگاه برش CNC:

دستگاه برش cnc پلاسما

یکی از مهم ترین قابلیت های دستگاه برش cnc پلاسما قابلیت برش انواع ورق های آهن،استیل،آلومینیوم و مس است. این دستگاه از ضخامت 0/2 میلیمتر تا 20 میلیمتر با دقت ±0/01 میلیمتر را برش میدهد. دستگاه برش پلاسما با تحت تاثیر قرار گرفتن یک جرقه باعث تولید پلاسما میشود و با ذوب و تبخیر مواد فلزی را با سرعت بالا برش می دهد. تهویه مطبوع اتوماتیک یک سیستم استخراج دود، انتخاب برش دستی یا خودکار و کنترل ارتفاع مشعل اتوماتیک از جمله ویژگی های مهم این دستگاه به شمار میرود.

دستگاه برش cnc هواگاز

دستگاه برش هواگاز با استفاده از شعله داغ می تواند فلزات را برش دهد که قابلیت برش انواع ورق های فولادی را دارد و از از ضخامت 3 میلیمتر تا 300 میلیمتر با دقت 0.3+ میلیمتر برخوردار میباشد.این دستگاه قابلیت برنامه ریزی قطعات ساده و کنترل ارتفاع مشعل اتوماتیک را دارا می باشد و میتوان برش را به صورت دستی یا خودکار انجام داد.در این روش به دلیل سرعت پایین فلزات به صورت دقیق برش داده میشوند.

دستگاه برش ریلی

دستگاه برش ریلی قابلیت حرکت به صورت خطی دارد. در این دستگاه امکان برش به صورت مستقیم، دایره (با شعاع 20 سانتیمتر تا 2 متر) و اریب وجود دارد.این دستگاه معمولا برای کاربرانی که نیاز به برش دقیق و دستگاه قابل حمل دارند مورد استفاده می باشد و برای ایجاد برش با کیفیت بالا امکان تغییر سرعت آن هم به جلو و هم به عقب مقدور می باشد. سهولت تنظیم نمودن شعله و عدم نیاز به تکرار فرآیند تنظیم شعله در هر عملیات برش از مهم ترین ویژگی های بارز این دستگاه می باشد.

خرید دستگاه برش CNC

برای خرید دستگاه برش cnc باید از چندین عامل اطمینان حاصل کنید که دستگاه متناسب با نیازها و انتظارات شما باشد. ما در گام مارگت در تلاشیم تا هرآنچه که مشتریان عزیز نیاز دارند را ارائه دهیم تا خریدی آسان و مطمئن داشته باشند.برای خرید محصول مورد نظر می توانید به صفحه محصولات مراجعه کنید و محصول مورد نیازتان را با مشخصات فنی مشاهده کنید.

قیمت دستگاه برش cnc

قیمت دستگاه های برش به عوامل مختلفی بستگی دارد اعم از ابعاد ، نوع دقت ، سرعت و…برای اطلاع دقیق از قیمت این دستگاه شما عزیزان میتوانید با کارشناسان فروش ما در گام مارکت تماس گرفته و از جزییات قیمت مطلع شوید.

نمایندگی گام الکتریک

نمایندگی گام الکتریک به عنوان تامین کننده دستگاه های صنعتی در ایران ارائه محصول های خود را محدود در استان البرز نمیداند و برای تمامی صنعتگران عزیز ایران فروش و ارائه خدمات دارد. شما عزیزان میتوانید با تماس با کارشناسان فروش ما از خدمات نمایندگی گام الکتریک بهره مند شوید.

در دنیای امروز با رواج حوزه وب به تمامی فیلدهای بازاریابی، فروش هیچ محصولی به سراسر دنیا هیچ گونه محدودیتی نخواهد داشت. گام الکتریک نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.